Chcesz niedługo wybrać nowego dobrego bukmachera do obstawiania zakładów sportowych? Obecne firmy bukmacherskie już Ci się znudziły? A może szukasz po prostu nowej, bardzo atrakcyjnej oferty na rynku? Jak samodzielnie ocenić potencjał konkretnego podmiotu z tej właśnie branży? Poznaj kilka najważniejszych aspektów w związku z tym tematem!

jak oceniać dobrych bukmacherów
Jak oceniać dobrych bukmacherów w Polsce?

Czy bukmacher jest w Polsce legalny?

W pierwszej kolejności warto zweryfikować ten czynnik… Obecnie możesz swobodnie zdecydować się na minimum kilkanaście dobrych firm bukmacherskich. Pamiętaj, by wybierać jedynie takich bukmacherów, którzy są legalni. Co to jednak w sumie oznacza? Legalny bukmacher to taki podmiot, który spełnia wszelkie reguły zawarte w Ustawie Hazardowej. Jakie korzyści, dla gracza, wynikają z rejestracji w takiej właśnie firmie?

Okazuje się, że jest ich mnóstwo. Legalne buki online to atrakcyjna oferta i brak jakichkolwiek kłopotów z polskim prawem. Trzeba bowiem zauważyć, że obecnie można też postawić na kooperację z bukami zagranicznymi. Takie ani myślą spełniać reguł z Ustawy Hazardowej. Jeśli się tam zarejestrujesz, to możesz mieć sporo problemów z tego tytułu. Gra w takich podmiotach jest bowiem nielegalna. Trzeba liczyć się zatem z wezwaniami do urzędów, karami finansowymi itd.

Naszym zdaniem, nie ma sensu zatem kombinować. Szczególnie teraz. Obecnie masz bowiem do dyspozycji naprawdę porządne pod wieloma względami zakłady bukmacherskie jak Betfan, Betclic czy STS. Są to bukmacherzy internetowi, którym niczego nie brakuje. Grając tam nie wchodzisz w konflikt z prawem. Możesz swobodnie wpłacać pieniądze i je wypłacać. Wszystkie transakcje będą wykonywane szybko i bezpiecznie. Nikt też się do nich nie przyczepi. Żaden podmiot nie odmówi Ci takiej operacji finansowej. Nie będziesz musiał nikomu tłumaczyć się z wpłat oraz wypłat.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli zarobisz, możesz bezproblemowo wydawać takie pieniądze. Na dowolnie wybrane przez siebie cele. Chyba masz zaś świadomość, że w przypadku buków nielegalnych to nie taka prosta sprawa? Urząd Skarbowy, szczególnie w przypadku sporych zakupów, może wezwać do złożenia wyjaśnień. Jeśli nie będziesz potrafił udokumentować źródła przychodów, to czeka Cię drakońska kara. Urzędnicy czasami naliczają nawet… 75% grzywny!

Jakie bonusy i darmowe promocje oferuje?

Następnie warto zweryfikować ofertę konkretnego bukmachera internetowego właśnie pod tym względem… Wybrałeś legalny podmiot? Jesteś pewny, że jest to firma, która nie wpędzi Cię w żadne kłopoty? Pamiętaj, że takie informacje możesz sprawdzić na kilka rożnych sposobów. Np. na stronie internetowej danego podmiotu. Ewentualnie możesz skorzystać z rankingów bukmacherów, które są pieczołowicie przygotowywane przez prawdziwych ekspertów w tym zakresie. Warto również zweryfikować ofertę odnoszącą się do bonusu powitalnego. Możesz dzięki temu zyskać sporo gotówki. Oczywiście, nigdy nie jest tak, że jest to kasa darmowa. Z drugiej strony – zazwyczaj – warto korzystać z tych promocji ponieważ najlepsi bukmacherzy oferują graczom nawet bonusy bez depozytów. Można bowiem uzyskać np. podwojenie od premierowego depozytu albo freebet (jest to zaś darmowy zakład).

Nowy bonus legalnego bukmachera Betfan – Kod promocyjny: BETFAN

Kiedy być ostrożnym? Warto dokładnie zapoznać się z regulaminem danej promocji. Pamiętaj, by nie zwracać uwagi jedynie na suche liczby. Niektóre promocje wyglądają bardzo atrakcyjnie, ale po wczytaniu się w zasady już tak różowo nie jest… Chodzi w głównej mierze o warunki związane z obrotem danym bonusem… W niektórych przypadkach te zasady mogą być bowiem trudne do spełnienia. O co jednak konkretnie chodzi? Czasami najlepsi typerzy muszą wyrobić się z obrotem w konkretnym czasie. Innym razem muszą grać bardzo wysokie zakłady, gdyż tylko takie wliczają się na poczet obrotu itp.

Co można tam obstawiać?

Dobrze jest również sprawdzić, przed podjęciem decyzji o rejestracji w danym podmiocie, czy konkretny buk zapewnia bogatą ofertę. Przede wszystkim interesujesz się koszykówką? A może siatkówką itd.? Sprawdź, czy będziesz mógł grać rozmaite zakłady związane z konkretnymi dyscyplinami. Weryfikuj to wszystko pod względem typów nie tylko krótkoterminowych, ale także długoterminowych. Im większe pole do manewru, tym większa szansa, że znajdziesz prawdziwe perełki i wygrasz sporo gotówki.