Betfan jest jednym z 4 bukmacherów, którzy swoją oficjalną i legalną działalność rozpoczęli w roku 2018. To już 17. bukmacher z w pełni legalnym i funkcjonującym kapitałem. Nowych graczy bukmacher Betfan postanowił obdarzyć obficie dołączając do swojej oferty bonus w kwocie maksymalnej 3000 zł. Pierwszy zakład do 100 zł rozegramy bez ryzyka, natomiast bez podatku zagramy w zakładach akumulowanych po kursie min. 2.0. Jeśli jeszcze bliżej chcesz poznać benefity Betfana to zapraszamy do lektury poniższego tekstu.

polski bukmacher betfan opinie bonus
Polski bukmacher Betfan online – Kod promocyjny na bonus

Kto założył i reklamuje Betfan?

Jeśli myślisz, że Betfan został założony przez amatorów i osoby, które chciały zabłysnąć w opłacalnej branży to niestety, ale musisz wiedzieć, że grubo się mylisz. Założyciele nowego buka w przeszłości w znaczącym stopniu byli zaangażowani w takie projekty jak ForBET i Totolotek. Do tych osób należy Piotr Sienkiewicz obecnie pełniący funkcję prezesa zarządu. Mamy tutaj stosunkowo dobrze rozwinięty dział marketingu, na którego czele stoi dyrektor Jakub Świsłowski. Za komunikację wizualną odpowiedzialny jest zespół współpracującej firmy projektowej Mamastudio. Rzeczywistym właścicielem spółki jest grupa kapitałowa Chałas i Wspólnicy.

Postacią, która wspiera Betfan od strony brandingowej jest Mariusz Pudzianowski. Najsilniejszy polski strongmen w mistrzowskim stylu reklamuje ofertę promocyjną i kształtuje wizerunek marki. Odwiedzając witrynę betfan.pl po raz pierwszy naszym oczom ukażą się liczne slogany, a głównym z nich jest „Nie grasz, nie wygrasz!”. Polski bukmacher Betfan motywację do założenia serwisu tłumaczy chęcią stworzenia serwisu na miarę XXI wieku. Skupiając się jedynie na działaniach w internecie, chce dotrzeć do jak największej liczby odbiorców z młodszego pokolenia, celując w ten sposób nawet w 1.5 mln zakładów miesięcznie. Dynamiczne podejście założycieli odzwierciedlają pochyłe i kanciaste elementy w identyfikacji wizualnej.

sts promocja bukmacherska bez wpłaty własnej
29 PLN bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Założyciele stawiają na nowoczesność, ciągłe aktualizacje i uzupełnienie oferty w nowe, ciekawe przedsięwzięcia. Dowodem na to jest usługa Radar365, gdzie cały czas pokazują się nowe okazje na wygranie dodatkowych środków. Gra bez podatku czy nieustannie dochodzące zakłady ze sportu elektronicznego sprawiają, że nigdy nie robi się nudno. Na pochwałę zasługuje przyjazny interfejs witryny, który jest wysoce użyteczny dzięki dostosowaniu do komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych. W serwisie znajdziemy zakładkę newsy, gdzie dowiemy się o najgorętszych wydarzeniach czy najlepiej prosperujących zawodnikach.

Dlaczego warto założyć konto i zagrać w Betfan?

Powodów by dołączyć do Betfan jest co najmniej kilkanaście. Administracja witryny www.betfan.pl stawia na najwyższe zadowolenie swoich klientów. Z tego powodu do dyspozycji użytkownika jest livechat, duża ilość pomocnych materiałów (FAQ, newsy), liczne promocje, 5 rodzajów kuponów i prawie 50 dyscyplin sportowych. Zagramy w zakładach akumulowanych, blokowych, mieszanych, jednorazowych i systemowych.

Jedną z najczęściej poruszanych kwestii w trakcie poszukiwań nowego bukmachera jest oferta promocyjna. W Betfan jest ona wyjątkowo bogata. Według organizatorów dzięki niej możemy zdobyć fortunę. Przy każdym z trzech pierwszych depozytów (od 20 zł do 1000 zł) i jednokrotnym obróceniu wpłaconej kwoty (przy kursie min. 2.00) przedostajemy się do kolejnego etapu, gdzie na BETkonto przydzielane jest nam 10% obróconych/wpłaconych pieniędzy.

10%? Czy to nie za mało? Otóż nie, bo środki te ulegną 10-krotnemu pomnożeniu, jeśli tylko podejmiemy zdefiniowane przez założycieli ryzyko. Przyznane 10% na konto bonusowe musimy obrócić 5 razy korzystając z kuponów z min. 2 zdarzeniami o kursie min. 1.45. Przy większym szczęściu i ciągłym wygrywaniu przy obracaniu każda wygrana może ulec znaczącej eskalacji osiągając nawet 10000 zł.

betfan polski bukmacher online
Nowy bonus legalnego bukmachera Betfan – Kod promocyjny: BETFAN

Co jeszcze? Czy jest coś dla długodystansowych zawodników? Oczywiście. W ofercie znajduje się promocja dająca nam szansę na zniesienie podatku od gier hazardowych, którego równowartość wynosi 14% od wygranej. Usługodawca w tym przypadku postanowił promocją objąć kupony AKO o kursie min. 2.0 na cały kupon i 1.25 na pojedyncze zdarzenie. Oznacza to, że takie kupony obfitują w 100% wygranej, w porównaniu z kuponami pojedynczymi – dadzą 14% więcej środków.

To jednak nie wszystko. Do wykorzystania pozostaje Radar365, którego nazwa początkowo może niewiele mówić. Słowo radar oznacza tutaj poszukiwanie, a 365 liczbę dni – cały rok. Poszukiwanie najnowszych wydarzeń w sportowym świecie przez okrągłe 365 dni. Najciekawsze wydarzenia obejmowane są różnorakimi promocjami, które najczęściej polegają na obstawieniu określonych przez bukmachera wydarzeń za zdefiniowaną stawkę w wybranej kombinacji.

Co sprawia, że Betfan wyróżnia się z tłumu?

Co poza ofertą promocyjną sprawia, że warto dołączyć do nowego bukmachera? Zarówno zdaniem ankietowanych graczy, jak i ekspertów Betfan największy nacisk kładzie na dorównanie i pokonanie konkurencji. Robi to w sposób efektywny pamiętając o każdym, nawet najdrobniejszym szczególe.

Bardzo często zdarza się tak, że chcielibyśmy obstawić zakład zdalnie przez smartfona czy na tablecie. Okazuje się wówczas, że potrzebna jest do tego zewnętrzna aplikacja mobilna, która nie tylko zabierze miejsce na karcie pamięci, ale też będzie cały czas o sobie przypominać. Betfan wykorzystuje nowoczesną technologię umożliwiając korzystanie ze swojej strony jak z natywnej aplikacji. Wystarczy przejść pod adres betfan.pl, a zostaniemy przekierowani na mobilną wersję m.betfan.pl.

W karierze każdego typera przydają się rozwiązania atypowe. W przypadku Betfan są to zakłady w trybie Live (na żywo), zakłady z bardziej wyszukanych kategorii (polityka, ekonomia, show-biznes, wokół sportu, pogoda, wideo), a także e-sport, gdzie znajdziemy drużyny z gier takich jak Dota, LoL, CS:GO, OW czy SC.

Każdy kto korzystał z usług bukmachera internetowego wie jak uciążliwy bywa proces wpłacania i wypłacania pieniędzy. Betfan skutecznie uporał się z tym problemem dając nam możliwość wpłacania pieniędzy przez blik oraz przelewy24. Dzięki kompleksowej obsłudze ponad 20 banków, buk umożliwia szybkie wypłacanie środków na konto bankowe w przeciągu 10 – 15 minut.