W której firmie obstawiać zakłady w trakcie mundialu w Katarze?

Teraz coraz częściej nad tym debatujesz? To całkowicie normalne. Startują Mistrzostwa Świata w Katarze, a wraz z tym wydarzeniem pojawia się coraz więcej rozmaitych promocji bukmacherskich. Gdzie typować ten turniej? Co jest tam do gry? I wreszcie, jakie promocje są aktualnie oferowane? Poznaj trzy podmioty hazardowe, które są obecnie bardzo często wybierane przez zainteresowanych graczy.

Dlaczego warto zdecydować się na STS?

Na podejmowanie decyzji nie ma zbyt wiele czasu. Wszystko dlatego, że mundial w Katarze jest tuż za rogiem. Wszystko rozpocznie się 20 listopada 2022 roku. W tym dniu zostanie rozegrany mecz otwarcia. A potem cała zabawa rozkręci się już na dobre! Dużo osób rejestruje internetowe konto bukmacherskie właśnie w tej firmie hazardowej. Czy to słuszna idea? Jak najbardziej tak! Tego typu firmy bukmacherskie są legalne. STS posiada zatem wszelkie niezbędne dokumenty na tej płaszczyźnie… Poza tym już teraz możesz obstawiać szereg zakładów podstawowych oraz dodatkowych z okazji mundialu. Im bliżej startu Mistrzostw Świata, tym tych opcji jest więcej. Np. już teraz możesz obstawić, jaka będzie pierwsza „jedenastka” naszej kadry na spotkanie z Meksykiem. Jest oczywiście kilku pewniaków, ale niektóre personalia cały czas są zagadkowe. Gra w STS spodoba Ci się także z innego względu. W końcu są tam oferowane rozmaite bonusy. Aktualnie dużo osób korzysta m.in. z zakładu bez ryzyka do 100 PLN, czy bonusu wynoszącego 1500 PLN.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Czy obstawiać mundial w Fortunie?

Na pewno to będzie dobra decyzja, której nie powinieneś żałować. Nie wiemy, jakie będą Twoje wyniki. To już zależy od Ciebie. Na pewno jednak ta firma bukmacherska zapewnia znakomite usługi. Aby nie było żadnych niedomówień, warto już teraz stwierdzić, że Fortuna jest legalna. Tak samo, jak STS, posiada zatem niezbędne papiery, aby oferować zakłady wzajemne na terenie naszego kraju zgodnie z przepisami. Czy to najlepszy bukmacher w Polsce? Niektórzy tak twierdzą. Warto wiedzieć, że oferta jest uniwersalna. Już teraz możesz obstawiać rozmaite zakłady długoterminowe i krótkoterminowe na mundial w Katarze. Nawet pomimo tego, że do startu Mistrzostw Świata zostało jeszcze nieco ponad pięć dni. Oferta bonusowa? Jest w czym wybierać. Za samą rejestrację zgarniesz 20 PLN. Potem otrzymasz zwrot za ewentualny pierwszy przegrany kupon (do 600 PLN). Co jeszcze jest oferowane? To bonus przy drugim depozycie (50% do 200 PLN). Ponadto masz okazję wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest okrągły milion PLN. Aby zainkasować te pieniądze, musisz zaś wytypować dokładny przebieg mundialu w Katarze. Nie jest to łatwe, ale warto spróbować.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

A może założyć konto w Etoto?

To kolejna legalna firma bukmacherska. Należy dodać, że oferta pod kątem typowania jest znakomita. Wiele osób uważa zatem, że warto zdecydować się właśnie na tego bukmachera online – i to w pierwszej kolejności. A bonusy są świetne! Na początek możesz zainkasować 200% do 200 PLN. A potem 50% do 1000 PLN.