Chyba nikt z czterech właścicieli Fame MMA nie spodziewał się, że ten podmiot osiągnie taki sukces. Na początku praktycznie wszyscy patrzyli na tę organizację minimum z lekkim przymrużeniem oka. Teraz Fame MMA bije zaś wszelkie rekordy. W czym tkwi fenomen tej organizacji? Co można typować w Fame MMA? Na co należy zwracać uwagę, by nie przegrywać pieniędzy?

fame mma co obstawiać
Zakłady bukmacherskie na Fame MMA – co obstawiać?

Co to jest Fame MMA?

Federacja Fame MMA ma czterech właścicieli. Na początku najgłośniej było o Wojciechu Goli i Michale Baronie. Są to osoby znane z serwisu youtube, ale nie tylko. Wojciech Gola brał bowiem udział w popularnym Warsaw Shore. Trzeba jednak zaznaczyć, że Fame MMA to nie tylko dwójka wspomnianych celebrytów. Co ciekawe, większość udziałów mają bowiem Krzysztof Rozpara (uznawany przez wielu za mózg całej operacji) i Rafał Pasternak. Jak to dokładnie wygląda pod kątem udziałów? Wojciech Gola i Michał Baron (znany też jako Boxdel) mają po 20%. Z kolei Krzysztof Rozpara i Rafał Pasternak po 30%. Na czym polega Fame MMA? To federacja organizująca walki znanych osobistości. Raczej rzadko kiedy na świecie zdarza się, by zawodnikami byli sami… właściciele. Tak natomiast jest w przypadku Fame MMA. Wszak zarówno Michał Baron, jak i Wojciech Gola mają na swoim koncie już pojedynki w tym cyklu.

Ogólnie fighterami są osobistości znane z szeroko pojętych mediów społecznościowych. Głównie chodzi o takie serwisy, jak youtube, instagram, ostatnio także tik tok. Im więcej subskrybentów, tym większa szansa na zaproszenie od potężnych włodarzy (tak są żartobliwie określani właściciele tej federacji). Nie da się ukryć, że Fame MMA to firma oryginalna. I to pod wieloma względami. Na poprzednich galach mogliśmy zobaczyć m.in. starcie… rycerzy, bliźniaków (dwóch na dwóch), czy karła. Nie brakuje rzecz jasna walk kobiet. Nie ma tam wielkiego poziomu, ale wzbudzają one mimo wszystko zainteresowanie publiczności. Zawodnicy są wybierani nie tylko pod kątem popularności. Ważne jest też to, by mieli oni „spinę” (najlepiej z innym popularnym youtuberem itp.). Wtedy starcie jest budowane na fundamentach tego konfliktu.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Nie da się ukryć, że w Fame MMA dużą rolę odgrywają konferencje. Są one oglądane na żywo przez… kilkaset tysięcy ludzi. Nie brakuje tam potyczek słownych, które rzecz jasna powodują, że więcej osób jest chętnych zapłacić za PPV. Niektóre konflikty wyglądają na mocno podkoloryzowane. Wyniki oglądalności pokazują jednak, że publiczność dosłownie i w przenośni to kupuje. W Fame MMA nie ma wielkiego poziomu. Czasami walki wyglądają absurdalnie, czasami po prostu śmiesznie lub żenująco. Na pewno jednak Fame MMA to fenomen ostatnich lat. Federacja nie powiedziała zaś ostatniego słowa, dlatego z pewnością zostaniemy jeszcze nieraz zaskoczeni.

Zakłady na zwycięzcę pojedynku w Fame MMA

Na początku Polskie firmy bukmacherskie podchodziły bardzo sceptycznie do wystawiania kursów na Fame MMA. Nie tylko jednak chodzi o te podmioty. Na pierwszych konferencjach w ogóle nie było dziennikarzy. Potem sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Dzisiaj Fame MMA jest popularne, a newsy o galach, konferencjach itp. są chętnie czytane. W związku z tym każda redakcja chce być na tego typu organizowanych wydarzeniach. Buki także przekonały się do tego podmiotu i na Fame MMA często organizują specjalne promocje i bonusy, przykładowo Betfan online oferuje graczom darmowe zakłady bez ryzyka.

betfan polski bukmacher online
Nowy bonus legalnego bukmachera Betfan – Kod promocyjny: BETFAN

Warto podkreślić, że Betclic jest obecnie nawet sponsorem całej organizacji. Nie tylko jednak tam można obstawiać zakłady. Co zaś można konkretnie grać? Trzeba przyznać, że opcji nie ma zbyt wiele. Na pewno spokojnie można jednak zagrać kursy 12 (nie ma opcji remisowych). Sprawa nie jest skomplikowana. Jeśli grasz na zawodnika X, to musi on wygrać ze swoim rywalem (na punkty lub przed czasem; nie jest zaś ważne, w której rundzie to zrobi).

Nie ma zbyt wiele zakładów dodatkowych

Fame MMA to organizacja bardzo popularna. Nie można jednak powiedzieć, żeby liczba zakładów dodatkowych „rzucała na kolana”. Widać jednak, że np. wspomniany Betclic podchodzi do sprawy naprawdę poważnie. W związku z tym tych zakładów jest na szczęście coraz więcej i więcej. Co można zagrać? M.in. to, czy walka zakończy się przed czasem. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zagrać, że dany zawodnik pokona swojego konkurenta w pierwszej, drugiej albo trzeciej rundzie. Możesz też postarać się przewidzieć, w jaki sposób zakończy się walka (czy będzie ko, tko, czy decyzja sędziowska).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W Fame MMA nie brakuje niespodzianek

W Fame MMA nie ma żadnych zawodowców. Oczywiście, poziom wzrasta z gali na galę. Niemniej jednak w tej federacji walczą osoby, które zasadniczo żyją z czegoś zupełnie innego. Chodzi o zarobki głównie z mediów społecznościowych i kwestii pobocznych (związanych właśnie z tym tematem). W związku z tym nie może dziwić, że na Fame MMA nie brakuje niespodzianek. Ciężko bowiem przewidzieć, czy lepszy w klatce będzie znany youtuber czy osoba mająca milion subskrybentów na instagramie itd. Buki też jednak zabezpieczają się na tę okoliczność. W związku z tym stosują często naprawdę duże limity. To oznacza jedno. Granie Fame MMA bardziej należy traktować w kategoriach rozrywki niż szansy na naprawdę poważny zarobek.