W Polsce bukmacher BetClic był znany i lubiany przez wielu lokalnych graczy od dość długiego czasu. Warto jednak wiedzieć, jaka jest obecnie oferta tego portalu i jakie udostępnia on kody promocyjne oraz bonusy. Jest to o tyle istotne, że po wejściu w życie tzw. ustawy o grach hazardowych w 2017 r. BetClic został zmuszony do rezygnacji z pracy w naszym kraju, podobnie jak wielu innych bukmacherów. Jednak 26 września 2018 r. Ministerstwo Finansów wydało zezwolenie numer PS4.6831.11.2017, dla spółki Pejot 1 Sp. z o.o. z Wrocławia, za którym stoi nie kto inny jak Betclic. Innymi słowy, BetClic jest w Polsce legalnym bukmacherem, który może udzielać graczom zakładów wzajemnych przez internet.

bukmacher betclic w polsce
Czy Betclic w Polsce jest legalnym bukmacherem online?

Betclic w Polsce legalnie

Warto w takim razie sprawdzić aktualną ofertę bukmachera BetClic na Polskę, która przecież różni się od oferty z innych krajów. Łatwo jest wówczas zauważyć, że szanse na korzystne obstawianie są bardziej atrakcyjne niż w przypadku wielu polskich firm i tych bukmacherów, którzy już od dawno działają. Chociaż wybór stawek jest prawie taki sam, jak w przypadku firm krajowych, pod wieloma względami BetClic przewyższa inną konkurencję działającą na terenie naszego kraju.

Zakłady bukmacherskie BetClic dla graczy organizują liczne konkursy lub płatności zwrotne, które można zebrać w przypadku niepowodzenia kuponów (cashback). Oferta firmy wygląda szczególnie dobrze, jeśli chodzi o mecze Ligi Mistrzów lub inne słynne turnieje piłkarskie i wiele więcej. Oficjalny serwis bukmacherski Betclic jest dostępny w języku polskim, więc teraz możemy możliwie najlepiej zapoznać się z jego ofertą.

bukmacher betclic polska
Kod promocyjny na darmowy bonus bukmachera Betclic

Oferta bonusów legalnego bukmachera Betclic

W 2018 roku BetClic zaoferował swoim nowym graczom bonus powitalny na kwotę około 200 złotych. Trzeba mieć jednakże świadomość, że nie wymaga to żadnych kodów promocyjnych, ale możliwe jest, że w najbliższej przyszłości przygotowana zostanie specjalna oferta dla Polaków. Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo często organizują specjalne promocje dla nowo zarejestrowanych klientów. Nikt nie wyobraża sobie, że BetClic będzie w naszym kraju postępował inaczej.

Powitalna oferta dla graczy z naszego kraju jest już przygotowywana i bez wątpienia zostanie ogłoszona wkrótce. Podobnie jak w przypadku kodu promocyjnego Fortuna lub kodu bonusowego Millennium, BetClic utworzy specjalne hasło, którego można użyć podczas otwierania konta. Oczywiście, w tego typu promocji możemy uzyskać dodatkowy zysk w postaci zwrotów, bonusów i tym podobnych.

Warto także wiedzieć, czym różni się oferta zagraniczna BatClic od tej, która może być dostępna w naszym kraju. W zagranicznej ofercie BetClic możemy znaleźć kasyna pokera i online, co w Polsce możliwe nie było. Oczywiście, nie będziemy mogli korzystać z tych usług, dopóki polskie prawo się w tym zakresie nie zmieni. BetClic w naszym kraju będzie oferować tylko to, co jest dozwolone przez ustawę hazardową, czyli przez polskie prawo. Polak nie ma możliwości gry w karty online lub w blackjacka. Wiele jednak osób w naszym kraju chciałoby dowiedzieć się, kiedy BetClic znowu zacznie działać w Polsce.