Wiele osób zaczyna obstawiać zakłady bukmacherskie właśnie z tą myślą, aby wygrywać na zakładach bukmacherskich. Nic w tym dziwnego, ponieważ bukmacherzy często starają się przyciągnąć do siebie nowych graczy właśnie pokazując wygrane swoich typerów! No dobrze, ale jak zacząć? O tym dowiesz się za chwilę!

Najlepsze sposoby na zarabianie u bukmachera

Pamiętaj że każdy zakład nie jest do końca przewidywalny

To normalne, że u buka możesz wygrać dużo zwłaszcza jeśli wiemy dużo o sportach. To szczególnie dobry wybór dla tych, którzy znają się na piłce nożnej, skokach, czy siatkówce. Oczywiście przede wszystkim należy wybrać odpowiedniego bukmachera posiadającego licencję Ministerstwa Finansów do świadczenia usług w tej branży. Zwykle w związku z ciągłym rozwojem konkurencji, przyzwoici bukmacherzy zapewnią swoim klientom wiele możliwości wyboru zakładów, co oznacza, że możemy wybrać sporty najpopularniejsze lub bardziej niszowe. Z uwagi na coraz ostrzejszą konkurencję – nie ma problemu z wyborem odpowiedniego bukmachera. Wpłynie to również na nasz możliwy dochód. Dlaczego brak monopolu jest nadal korzystny dla graczy? Po prostu dlatego, że możesz liczyć na bonusy powitalne (na przykład takie promocje bukmacherskie jak darmowe zakłady) lub promocje, które przyciągają wzrok stałych użytkowników bukmachera.

sts promocja bukmacherska bez wpłaty własnej
29 PLN bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Co jeszcze oferują zakłady na wydarzenia sportowe?

Oglądając wydarzenia sportowe, na których nam zależy, na pewno będziemy czuć się podekscytowani. Przykładowo, gdy postawimy nawet 1 zł na wydarzenie sportowe, to poziom adrenaliny wzrośnie. Wówczas oglądanie takiego spotkania dostarcza więcej emocji, niż gdybyś wcale nie inwestował gotówki. Dlatego granie w gry u legalnego bukmachera wydaje się być świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu – w końcu oglądanie meczów ci się nie znudzi.

Typuj tylko zakłady pojedyncze!

Przed rozpoczęciem obstawiania, najlepiej jest dowiedzieć się, który rodzaj zakładów będzie dla ciebie najbardziej odpowiedni. Z jednej strony coraz częściej możemy wygrywać więcej zakładów, ale z drugiej strony trzeba się zastanowić, ile zarobimy, bo suma kursów na jeden kupon przeważnie nie jest duża, co oznacza, że prawdopodobieństwo wygranej jest niewielkie . Czy w takim przypadku i w przypadku przegranej (także singla) wysokość zysku może nadrobić stratę spowodowaną przegraną na zakładzie i przynieść satysfakcjonujący zysk? Dlatego te kwestie należy „rozważyć” przed rozpoczęciem obstawiania. Decyzja należy wyłącznie do Ciebie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj aby nie typować zakładów, które się nie zwrócą

Co mamy tutaj na myśli? Otóż zapewne już wiesz, że dobry bukmacher pobiera z każdego twojego kuponu 12% jako podatek dla państwa. Dodatkowo musisz liczyć się z tym, że kolejne kilka procent odpadnie ci jako marża bukmacherska. Weźmy na przykład zakład, który udało ci się wygrać, no i postawiłeś 50 zł po kursie 2.00. Oznacza to, że wygrałeś 100zł, ale – około 20zł odpada ci na podatki oraz marżę bukmacherską, a ogólny zysk wynosi marne 30zł. Czy warto więc ryzykować swoje pieniądze dla tak marnego zysku? Odpowiedź musisz znaleźć sam.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.