Nie da się ukryć, że typy bukmacherskie są coraz bardziej popularniejsze, wraz z coraz większą ilością początkujących graczy. Jednakże czy warto jest z nich korzystać? O tym dowiesz się już za moment!

Jak wykorzystać typy bukmacherskie z sukcesem?

Czym one są?

Typy bukmacherskie to z góry określone możliwości uzyskania szans powodzenia w sposób, który sprawi, że tego rodzaju kursy się opłacą. Wielu bukmacherów ma nawet podstrony z określonymi typami zakładów, które zawierają listę gier lub wydarzeń z wysokimi kursami. Teoretycznie, niektóre osoby będą odnosić się do faktu, że każdy gracz może z nich skorzystać i dzięki temu stać się bardzo bogatym. Tak naprawdę, stawiając na wydarzenia sportowe u legalnego bukmachera, nigdy nie można powiedzieć, że to się spełni. Chociaż większość typów jest poprawna i rzeczywiście są gracze, którzy czasami wygrywają, możemy poradzić sobie z zaskakującymi wynikami, ponieważ ostatecznie wszystko się stanie z bukmacherem.

Dlatego niektóre typy stanowią jedynie definicję danego typu wyniku rzeczywistego. Jednak w rzeczywistości Legia Warszawa może przegrać ze słabszą drużyną, a takie drużyny z drugiej ligi mogą bez problemu wyeliminować przeciwników. To najlepszy dowód na to, że pewne typy nie istnieją w 100%.

sts promocja bukmacherska bez wpłaty własnej
29 PLN bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie typy można znaleźć na stronach internetowych?

Oczywiście, jeśli wpiszesz w wyszukiwarce odpowiednie hasło, na pewno zobaczysz wiele stron spełniających nasze wymagania. Oczywiście istnieje wiele witryn, które nie mają nic wspólnego z profesjonalizmem, ale łatwo to określić – zarówno wizualnie, jak i merytorycznie, wszystkie mocno ujawniają, czy mamy do czynienia z problemami. Znane zagraniczne strony internetowe zawierają wskazówki dotyczące technik obstawiania. Zwykle są bardziej rozbudowane niż polskie serwisy – znajdziemy wiele szczegółowych instrukcji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Fora bukmacherskie

Fora z grami bukmacherskimi podpowiedzą Ci, skąd wziąć typy bukmacherskie. W Internecie możemy znaleźć wiele takich rzeczy. Na przykład u bukmachera Fortuna mamy „strefę gracza”, w której każdy gracz może wymieniać przygotowane przez siebie napiwki i kupony. Dlatego można tu znaleźć wiele ciekawych inspiracji, a podobne fora dają również możliwość poznania nowych kombinacji, których nigdy wcześniej nie robiliśmy. Natomiast jeśli chodzi o samo forum, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę zawierającą nazwę „fora bukmacherskie” lub „typ sportu”, a pojawi się nawet dwanaście takich witryn.

Oczywiście nie powinieneś ufać wszystkiemu, co znajdziesz na forach bukmacherskich, ale również nie powinieneś traktować technik obstawiania w sposób zerowy. Najlepiej to rozróżnić – robi się to próbując sprawdzić każdy rodzaj zakładu przed podjęciem jakichkolwiek zakładów. W ten sposób możesz uniknąć potencjalnych błędów przy obstawianiu typów sportów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.