Od czasu wejścia w życie tak zwanej Ustawy Hazardowej regulującej zasady świadczenia usług hazardowych na terenie Polski, rodzimi bukmacherzy, którzy wcześniej byli w odwrocie stojąc na straconej pozycji wobec zagranicznych gigantów operujących na polskim rynku praktycznie bez żadnych kosztów teraz rozwijają się praktycznie z miesiąca na miesiąc. Dają dowód na to, że przy równych zasadach rywalizacji potrafią zaproponować potencjalnym klientom równie korzystne, a w wielu wypadkach nawet i lepsze rozwiązania, podparte dodatkowo gwarancją stabilności.

fortuna aktualne promocje
Promocje bukmacherskie i darmowe bonusy w Fortunie online.

Bonusy legalnego bukmachera Fortuna

Licencja wydana przez Ministerstwo Finansów co sprawia, że gracze nie muszą się martwić o wypłatę ewentualnych wygranych jak to czasami bywało w przypadku większych kwot posiadanych u zagranicznych podmiotów.

Ograniczenie samowoli zagranicznych bukmacherów wpłynęło pozytywnie na polski rynek zwiększając obroty legalnie działających w naszym kraju firm, a to z kolei wpłynęło na wzrost inwestycji w działy i strategie marketingowe czego owocem stały się atrakcyjniejsze promocje dla klienta końcowego.

sts darmowy bonus 29 PLN
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku bukmachera Fortuny mamy nawet do czynienia z kilkoma promocjami bo już za samą rejestrację konta można otrzymać 20 złotych na grę i to bez warunku składania żadnego depozytu. Jeśli serwis się nam spodoba i zdecydujemy się to zrobić (wpłacić własne środki) to kolejnym prezentem od bukmachera będzie darmowy zakład bez ryzyka do wysokości 100 złotych.

Oznacza to, że jeśli pierwszy wniesiony przez nas zakład okaże się przegrany – Bukmacher Fortuna przyzna nam równowartość straty w postaci bonusu, równego stawce wniesionego wcześniej, a przegranego zakładu. Jakby tego było mało nowo zarejestrowani klienci mają również możliwość skorzystania z kolejnej świetnej promocji jaką jest bonus na grę w wysokości nawet do 1000 zł, jak również opcję czerpania profitów poprzez polecanie usług znajomym w ramach atrakcyjnego programu polecającego gdzie za każdego znajomego, który zarejestruje się w serwisie z naszego polecenia możemy dostać nawet do 100 złotych.