Nic tak nie przyciąga klientów jak promocje. W galeriach handlowych z witryn sklepowych kuszą nas różnego rodzaju wyprzedaże. W świecie bukmacherki jest nie inaczej. Firmy bukmacherskie prześcigają się w tym, aby zdobyć nowego klienta i dlatego wymyślają coraz to ciekawsze bonusy. Bonusy powitalne w postaci 100% od pierwszej wpłaty, ale co w przypadku jeżeli nie jesteśmy pewni czy na pewno chcemy grać u danego bukmachera?

darmowy bonus bez depozytu
Jaki bukmacher daje bonus bez depozytu za darmo?

Gdzie bonus bez wpłaty własnej?

Z tego właśnie powodu większość firm oferuje nam bonusy bez depozytu na tak zwaną „jazdę próbną”. Aby otrzymać taki bonus wystarczy zarejestrować się u danego bukmachera. W większości przypadków taka rejestracja jest bardzo prosta i nie zajmuje zbyt wiele czasu. Zazwyczaj wystarczy podać adres mailowy, swój login użytkownika, dane osobowe oraz przesłać zdjęcie dowodu osobistego. Po pozytywnej weryfikacji naszego konta, otrzymujemy bonus bez depozytu.

Obecnie ciekawą promocję bonusu bez depozytu, czyli inaczej tak zwany freebet posiadają firmy bukmacherskie TOTALbet i Etoto, które dają nam 20 PLN. Warunki promocji są bardzo proste. Rejestrujemy swoje konto u bukmachera i po pełnej weryfikacji dostajemy 25 PLN na grę. Absolutnym hitem (co jest bardzo rzadko spotykane na polskim podwórku) jest to, że bonus ten nie podlega żadnemu obrotowi. Wystarczy postawić kupon z minimalnym kursem 2,00 i jeżeli kupon okaże się trafny, kasa jest nasza.

sts promocja bukmacherska bez wpłaty własnej
29 PLN bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

STS kod promocyjny na bonus bez depozytu

Bukmacher STS, czyli jeden z najstarszych bukmacherów w Polsce za samą rejestrację oferuje nam 29 PLN. Wystarczy przy rejestracji w odpowiednim polu wpisać słowo „BETONLINE„. Jeżeli nasze konto przejdzie pozytywnie weryfikację możemy cieszyć się z bonusu. Promocja jest przeznaczona jedynie dla nowych graczy. Osoby, które miały już konto w STS nie mogą z niej skorzystać.

Aby wypłacić otrzymane środki bonusowe musimy najpierw wykonać obrót na trzykrotność otrzymanego bonusu, czyli musimy dokonać obrotu na kwotę 79 PLN. Dodatkowym warunkiem jest to, że do obrotu zaliczają się tylko wygrane kupony, które posiadają kurs minimum 1,91. Kupon może zawierać jedno lub więcej spotkań.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE


Bonus bez depozytu w Totolotku

Za samo otwarcie konta nagradza nas również Totolotek. Tutaj bonus bez depozytu wynosi 20 PLN. Tak jak w przypadku STS, otrzymany bonus należy obrócić trzykrotnie. Z tą różnicą, że kupon musi mieć kurs minimum 2,00. Kupon może składać się z jednego wydarzenia lub kilku. Także pod tym względem również nie różni się tą od regulaminu w STS.

Na promocję na start bez depozytu zdecydowała się również Fortuna, ale tutaj w odróżnieniu od pozostałych bukmacherów bonus otrzymujemy w postaci punktów FKP. Punkty FKP to w skrócie Fortuna Klub Plus i jest to program lojalnościowy dla graczy. Po zarejestrowaniu się u tego bukmachera otrzymujemy punkty o równowartości 10 PLN. Bukmacher niestety nie podaje jasno informacji, czy otrzymany bonus podlega jakiemuś obrotowi oraz jaki minimalny kurs ma posiadać postawiony kupon.

Jak widać firmy bukmacherskie niechętnie rozdają bonusy bez depozytu. Wolą raczej toczyć ze sobą zażartą batalię o to, kto da większy bonus od depozytu.