Od początku 2019 roku, pozwolenie na legalne prowadzenie zakładów bukmacherskich za pośrednictwem punktów stacjonarnych lub przez Internet, może prowadzić 15 podmiotów, które uzyskały stosowną licencję od Ministerstwa Finansów. Korzystanie z tych firm zapewnia bezpieczną grę, prawidłowo odprowadzane podatki oraz gwarancję otrzymania wygranej.

promocje bukmacherskie
Gdzie najlepsze promocje bukmacherskie na start

Zakłady bukmacherskie walczą o nowych klientów każdego dnia. Jako narzędzia służą im rozmaite promocje i bonusy. Do najczęściej spotykanych i dających najwięcej nowym graczom, jest tzw. bonus na start/bonus powitalny.

Taka promocja umożliwia podwojenie lub czasem potrojenie pierwszej wpłaty (czasem także drugiej i trzeciej) dla nowych zweryfikowanych graczy. Pamiętać trzeba o maksymalnych kwotach tych bonusów i dodatkowych wymaganiach przed ich wypłatą.

Najwyższe promocje bukmacherskie na start

Najwyższe promocje bukmacherskie na start oferuje pięć zakładów bukmacherskich. We wszystkich możemy liczyć na bonus powitalny w maksymalnej kwocie w przedziale 1000 – 1500 PLN. Są to LV BET, zakłady forBET, Totolotek, STS oraz E-TOTO.

LV BET do 1500 PLN

LV BET posiada w ofercie na start bonus do 1500 złotych. Pierwsza wpłata nie może być mniejszy niż 50 złotych, a bonus składa się z dwóch etapów. Pierwszy depozyt może zostać podwojony do maksymalnej kwoty 1000, zaś drugi – do 500 PLN.

Pamiętać trzeba o wymaganiach do wypłaty bonusowych środków: minimalny kurs kupony 2,5; co najmniej 3 zdarzenia o kursie większym lub równym 1,25 każde.

Zakłady Bukmacherskie forBET do 1200 PLN

W forBet możliwy jest bonus powitalny o łącznej maksymalnej wartości 1200 PLN. Dotyczy on aż trzech pierwszych depozytów. Bonus 100 % od pierwszej wpłaty do 400 PLN, 75% na drugą do 400 PLN, a trzecia wpłata to dodatek 50% również max do 400 PLN. Konieczny jest czterokrotny obrót bonusem w przeciągu 30 dni, na kuponach z co najmniej 3 zdarzeniami o kursie 1,3 lub większym każde, a także łącznym kursem kuponu nie mniejszym niż 2,00.

Totolotek S.A. do 1000 PLN + 20 PLN na start

Promocja na start od Totolotek S.A to bonus 100% nawet do 1000 PLN. Pierwsza wpłata będzie powiększona o 100%. Do wypłaty bonusu wymagane jest spełnienie paru warunków. Chodzi o trzykrotny obrót kwotą depozytu + bonusu, na kuponach o kursie 2,00 i wyższym. Kupony mogą być SOLO lub AKO. Dodatkowo Totolotek oferuje dla nowych klientów Freebet o wartości 20 zł.

Star-Typ Sport (STS) do 1000 PLN

STS dla nowych graczy ma bonus powitalny w postaci podwojenie pierwszej wpłaty. Maksymalnie można uzyskać do 1000 PLN przy niewielkich wymaganiach odnośnie wypłaty tych środków. Wystarczy trzykrotny obrót kwotą bonusu na kuponach z kursem minimalnym 1,91.

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie do 1000 PLN

Zakłady Bukmacherskie E-TOTO oferują nowym graczom potrojenie pierwszej wpłaty (max 100 zł bonusu) i podwojenie drugiej (maksymalnie 900 zł bonusu). Do wypłaty wymagany jest czterokrotny obrót kwotą depozytu + bonusu w przeciągu 30 dni, na kuponach z kursem minimalnym 2,00 oraz zdarzeniami o kursie pojedynczym 1,30 lub więcej.