Etoto jest jednym z legalnych organizatorów zakładów wzajemnych w Polsce działającym od 2011 roku. Obowiązująca licencja została wydana przez Ministerstwo Finansów 28 listopada 2014 roku na okres 6 lat. Jakie Opinie o Etoto krążą w internecie?

bukmacher etoto
Jakie opinie ma bukmacher Etoto w internecie?

Zakłady bukmacherskie Etoto

Głównym aspektem działalności bukmachera Etoto jest organizowanie zakładów nie tylko na zdarzenia sportowe ale również na wydarzenia społeczne i polityczne. Etoto ma na terenie kraju kilkanaście punktów bukmacherskich – w Białymstoku, Krakowie, Poznaniu, Raszynie, Rumii, Warszawie i Wólce Kosowskiej.

Głównym obszarem działalności tego bukmachera jest Internet. Oczywiście żeby uczestniczyć grze zarówno w punktach naziemnych jak i na stronie internetowej, należy oczywiście mieć ukończone 18 lat.

W ofercie internetowej można wybierać między zakładami przedmeczowymi jak i propozycjami live (na żywo). Etoto ma interesujące promocje powitalne – aktualnie są dostępne bonusy od dwóch pierwszych depozytów (200% aż do 100 złotych od pierwszej a 100% aż do 900 złotych od drugiej wpłaty). Etoto nie zapomina również o starych klientach organizując wiele promocji regularnych takich jak np.:

sts darmowy bonus 29 PLN
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

– nocne granie – raz w tygodniu można odebrać 50 złotych freebet (darmowy zakład) za postawiony zakład live na sport amerykański (NHL,NBA,MLS,NFL,MLB) za minimum 100 złotych z minimalnym kursem 1,95,

– typuj naszą – raz w tygodniu można skorzystać z 50 złotych darmowego zakładu za zawarty kupon z minimum 3 wydarzeniami (każde z nich musi dotyczyć dowolnej z polskich lig piłki nożnej) ze stawką co najmniej 100 złotych i minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.4,

– git typ – z wyselekcjonowanej liczby meczów wystarczy postawić zakład na żywo za 100 złotych z kursem co najmniej 1,95 aby otrzymać 50 złotych freebet raz w tygodniu,

– mniej-więcej – wystarczy kupon przedmeczowy na sumę goli za 100 złotych z kursem przynajmniej 1,95 aby móc spożytkować kolejny darmowy zakład o wartości 50 złotych,

– liga VIP – dla wybranych są dodatkowe korzyści takie jak – priorytetowe wypłaty, osobisty asystent, bonus powitalny w lidze, oferty specjalnie skrojone dla klientów VIP, wyjazdy VIP – jednak aby znaleźć się w tym gronie wymagany obrót jest dużo większy niż u standardowego grającego użytkownika.

Etoto opinie graczy

„Etoto to mój ulubiony bukmacher internetowy, oferta zakładów jest imponująca, kursy nie gorsze niż w bet365. To sprawiło, że zostałem w Etoto i nie zmieniam na innego bukmachera w Polsce.”

„Gram w Etoto juz rok czasu, przez ten czas bukmacher mocno się rozwinął, doszły wirtualne sporty, e-sport, zwiększyły się kursy i oferta na tenis, który gram od dawna. Polecam Etoto szczególnie początkującym graczom bo to prosty i bezpieczny bukmacher.” – opinia z forum betonline.net.pl

Przy okazji specjalnych wydarzeń zdarzają się specjalne oferty np. bonus od depozytu dla wszystkich zarejestrowanych. Dostępna jest również aplikacja mobilna w której można liczyć na dodatkowe profity.

Bukmacher Etoto aby wzmocnić swoją markę i przyciągnąć nowych klientów współpracuje z osobistościami znanymi w branży sportowej – Tomasz Hajto, Roman Kołtoń, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Michał Pol – są to postacie powszechnie znane i popularne szczególnie w środowisku dziennikarskim.

Etoto ma szeroką ofertę w której znajdują się m.in. niższe polskie ligi w różnych dyscyplinach czy mało popularne zdarzenia. Ogólna ocena jest dobra, w szczególności biorąc pod uwagę liczne promocje – w których można zmniejszyć ryzyko straty swoich wkładów pieniężnych.