Podstawą podczas grania na zakładach bukmacherskich to uważanie na błędy jakie możemy popełnić. Niestety jest i bardzo dużo i powodują, że możemy stracić nasze pieniądze które przeznaczyliśmy na grę. Natomiast o jakich błędach mowa? Dzisiaj wam je przedstawimy.

Zakłady bukmacherskie i błędy podczas obstawiania ich

Obstawianie zakładów akumulowanych

Zakłady AKO są bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli nie masz co robić ze swoimi pieniędzmi i nie zależy Ci na nich. Jest to smutne lecz prawdziwe. Jest tak, ponieważ szansę na wygrane w zakładach akumulowanych są niewielkie, praktycznie zerowe, gdyż aby zakład AKO był wygrany to musisz dobrze wytypować każdy mniejszy zakład który postawiłeś na jednym głównym kuponie. Powiedzmy obstawiłeś dziesięć meczów na jednym kuponie, to każdy z tych meczów musi być spełniony tak jak to wytypowałeś, co jest praktycznie niemożliwe, oczywiście da się więcej wygrać na tego typu zakładzie, lecz jest to bardzo ciężkie. Z naszej strony polecalibyśmy obstawiać jednak zakłady pojedyncze, ponieważ mimo że w tym przypadku nie da się wygrać dużych pieniędzy, ale szansę na powodzenie są ogromne w porównaniu do zakładów akumulowanych.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Brak analizy bukmacherskiej

Brak analizy bukmacherskiej to ogromny błąd przy obstawianych zakładów bukmacherskich. Wraz z nią nasze szanse na powodzenie zakładu znacząco rośnie. Gracze z długim stażem obstawiania wiedzą o tym doskonale i praktykują tą metodę. Analiza bukmacherska polega na tym, że zbiera się informacje na temat danego zakładu. Przykładowo jeśli chcemy obstawić mecz piłki nożnej to należy pozyskać dane najlepiej do pięciu meczów wstecz jak szło danej drużynie, dodatkowo dobrze jest śledzić wywiady z piłkarzami oraz konferencje sportowe. Fora bukmacherskie na doinformowanie się na temat tego zakładu też jest dobrym pomysłem. Takie czynniki jak stan psychiczny i mentalny sportowców też jest bardzo ważne. Krótko mówiąc czym więcej danych zbierzemy tym lepiej, nawet jaka pogoda będzie podczas meczu jest bardzo istotne, także należy pamiętać, że taka analiza bukmacherska może nie gwarantuje nam wygranej, ale podnosi nasze szansę i to kilkukrotnie na powodzenie naszego zakładu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie ustalenie odpowiedniej kwoty na zakłady bukmacherskie

Odpowiednia kwota miesięczna na obstawianie zakładów jest dość istotna. Bez niej możemy popaść w długi, bądź zapętlimy się w podbieranie pieniędzy ze swojego budżetu domowego co jest bardzo złym pomysłem. Dobrym sposobem jest wyznaczenie sobie pewną kwotę ze swojej wypłaty, dajmy na to, że 5% i tą kwota operować sobie można jedynie na zakładach bukmacherskich. Z pewnością to nie obciąży zbytnio twojej wypłaty, a ty będziesz mógł się cieszyć, że masz poukładany swój plan wydatków na dany miesiąc. Najważniejsze jedynie w tym sposobie jest kurczowe trzymanie się tej kwoty pieniędzy i nie podbierania znikąd dodatkowej gotówki. Jeśli nam zabraknie gotówki to należy poczekać do następnego miesiąca aż znowu przyjdzie na wpływ na konto, a my sobie na nowo zaczniemy grać u bukmachera.