Dla wielu graczy, którzy dopiero zaczynają obstawiać, jest to normalne, że chcą obstawiać tylko najważniejsze wydarzenia w świecie sportu. Jednak ci, którzy używają głowy podczas stawiania zakładów, najczęściej stawiają zakłady na te mało znane wydarzenia sportowe. Jednakże czy na pewno warto tak obstawiać zakłady? O tym dowiesz się już za chwilę!

Czy warto jest obstawiać te mniej znane dyscypliny sportowe?
Czy warto jest obstawiać te mniej znane dyscypliny sportowe?

Sporty niszowe a firmy bukmacherskie

Bukmacherzy nie przywiązują dużej wagi do niszowych aktywności sportowych, dlatego zlecają ich analizy „tanim” analitykom. Dlatego niektórzy gracze stawiają na mniej znane dyscypliny sportowe w nadziei, że nie przyciągną one uwagi buków i tym samym ułatwią im wygrywanie. Nie jest to całkowicie nielogiczny pomysł, dlatego wielu dobrze zarabiających graczy wybiera niszowe sporty zamiast tych najpopularniejszych.

W końcu, jeśli zostaniesz ekspertem w niszowych sportach, będziesz miał większe szanse na wygraną, ponieważ większość bukmacherów nie zwraca uwagę na te mniej popularne sporty.

Skupiają się głównie na bardziej popularnych sportach, takich jak piłka nożna. Dlatego chociaż niektóre sporty mogą wydawać się Ci mało interesujące, warto od czasu do czasu na nie obstawiać. W końcu w Internecie jest mnóstwo informacji, a uzupełnienie swojej wiedzy sportowej może przynieść tylko niewielki sukces.

Na co zwrócić uwagę przy obstawianiu mniej popularnych sportów?

W czasie pandemii trudno postawić na konkretną dyscyplinę sportową – nawet jeśli chodzi o zakłady na piłkę nożną, czy też na przykład na koszykówkę. Dodatkowo, ze względu na mniejszą popularność, zmniejszy się liczba zwycięzców, ale z drugiej strony szanse na pokonanie bukmachera będą oczywiście większe. Na przykład taki sport może Cię nie interesować tak bardzo, jak piłka nożna, ale jeśli chcesz się tylko ekscytować, to najlepiej nie stawiać w ten sposób.

typowanie meczów za darmo w sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Analiza bukmacherska

Nie można zaprzeczyć, że bez analizy gry dotyczącej rozwoju wybranego sportu niszowego jest mało prawdopodobne, aby wygrał. Dlatego musisz znaleźć miejsce, w którym możesz znaleźć potrzebne statystyki. Możesz także skorzystać z usług jednego z polskich bukmacherów, który udostępnia informacje statystyczne na swojej stronie internetowej. Pamiętaj, jeśli nie analizujesz technik, nie mówiąc już o poprawianiu błędów, nie musisz myśleć o wygranej u bukmachera.

Na każdym forum możesz znaleźć wiele informacji o wszystkich dyscyplinach sportowych od wybranej firmy. Dlatego konieczne jest najpierw przeszukanie najbardziej prestiżowych forów, a następnie zarejestrowanie się i śledzenie informacji sportowych, co jest bardzo pomocne w obstawianiu. Jednak to wyłącznie od Ciebie zależy, czy wdrożysz to w swoim planie na obstawianie zakładów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto jest obstawiać sporty niszowe?

To zależy już tylko od ciebie i twojego wyboru. Pamiętaj jednak, że z racji pandemii trzeba czekać na odpowiednie zakłady, jednakże kiedy to już się skończy, to obstawianie zakładów na sporty niszowe może się okazać ciekawą opcją.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.